Hof van Beroep Gent

Aanmeldingen

 

Klik hier om rechtstreeks naar het aanmeldingsformulier te gaan.

 

Aanmeldingsformulier

Schakelteamleden:

  • Joyce Vanspeybroeck: joyce.vanspeybroeck@schakelteam.be (0474/81 62 18)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

  • Ann-Sophie Decuyper: ann-sophie.decuyper@schakelteam.be (0474/81 02 92)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

  • Catherine Destickere: catherine.destickere@schakelteam.be (0478/82 22 65)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

  • Sophia De Seranno: sophia.deseranno@schakelteam.be (0475/44 79 11)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

  • Siel Dejonckheere: siel.dejonckheere@schakelteam.be (0478/82 22 73)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

  • Cérane Vande Reyde: cerane.vandereyde@schakelteam.be (0474/81 63 43)

Suikerkaai 81 9060 Zelzate

 

Psychiater schakelteam:

  • Dr. Jan De Varé : jan.de.vare@fracarita.org (093/42 28 35)

 

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid:

Joris Dheedene

joris.dheedene@schakelteam.be

0476/96 22 74

 

Coördinator internering Justitie:

Katelijne Seynnaeve

katelijne.seynnaeve@just.fgov.be

0473/81 25 27