Hof van Beroep Brussel

Aanmeldingen

 

Klik hier om rechtstreeks naar het aanmeldingsformulier te gaan.

 

Aanmeldingsformulier

Schakelteamleden:

  • Alexandra Tureluren: alexandra.tureluren@schakelteam.be (0477/90 69 79)

VZW Walden, Vital Decosterstraat 86, 3000 Leuven

  • Freya Van Imschoot: freya.vanimschoot@schakelteam.be (0471/12 27 16)

PZ St. Alexius, Grimbergsesteenweg 40, 1850 Grimbergen

  • Maryama Diallo: maryama.diallo@schakelteam.be (0478/69 00 01)

Mobiel Team GGZ Leuven, Oudebaan 293, 3000 Leuven

ITER: Gaucheretstraat 164, 1030 Brussel

 

Psychiater schakelteam:

  • Dr. Katrien Vanwezer: katrien.vanwezer@fracarita.org (016/ 45 28 32)
  • Dr. Karolien Dockx: karolien.dockx@fracarita.org (022/72 43 70)

 

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid:

Mieke Goyens

0476/88 15 56

mieke.goyens@schakelteam.be

 

Coördinator internering Justitie:

Tijdelijk aanspreekpunt:

Katelijne Seynnaeve

katelijne.seynnaeve@just.fgov.be

0473/81 25 27