Hof van Beroep Antwerpen

Aanmeldingen

 

Klik hier om rechtstreeks naar het aanmeldingsformulier te gaan.

 

Aanmeldingsformulier

Schakelteamleden:

  • Nadika Hoyberghs (Reling): nadika.hoyberghs@schakelteam.be (0494/57 46 55)

VGGZ Hasselt, Pater Valentinuslaan 32, 3500 Hasselt

  • Joke Nauwelaerts (GGZ Kempen): joke.nauwelaerts@schakelteam.be (0494/57 46 54)

OPZ Geel, Pas 196, 2440 Geel

  • Hanne Eerdekens (Noolim): hanne.eerdekens@schakelteam.be (0496/38 16 96)

OPZC Rekem, Daalbroekstraat 106, 3621 Rekem

  • Annelies Devliegher (Emergo): annelies.devliegher@schakelteam.be (0492/15 69 07)

PZ Duffel, Stationsstraat 22, 2570 Duffel

  • Aline De Coster (SaRA): aline.decoster@schakelteam.be (0494/57.46.53)

BW MIN, Erwtenstraat 27, 2060 Antwerpen

 

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid:

Tamara Schoefs

tamara.schoefs@schakelteam.be

0490 65 44 30

 

Coördinator internering Justitie:

Tijdelijk aanspreekpunt:

Katelijne Seynnaeve

katelijne.seynnaeve@just.fgov.be

0473/81 25 27